twitter
linkedin
bilety

Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
25.03.2017
23 marca 2017 roku w prestiżowych restauracjach Garden City MTP, w asyście dobrej kuchni i muzyki wręczyliśmy 31 Statuetek firmom, które zwyciężyły w tym jednym z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce.

[ więcej ]


14.03.2017
W tym roku odbyła się już 23 edycja konkursu organizowanego przez Przegląd Techniczny. „Złoty Inżynier” to nagroda przyznawana wybitnym inżynierom, twórcom techniki, wynalazcom i organizatorom życia gospodarczego kraju, która popularyzuje ich dokonania.

[ więcej ]


09.03.2017
W dniach od 7 do 10 marca 2017 roku w Lipsku mają miejsce 14-sta edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse (Internationale Zuliefermesse für Teile, Komponenten, Module und Technologien) oraz 16-sta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec (Internationale Fachmesse für Werkzeugmaschinen, Fertigungs- und Automatisierungstechnik).

[ więcej ]


09.03.2017
ITM Polska są doskonałym miejscem, by zaopatrzyć się w najnowszej generacji maszyny.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny: 6-9 czerwca 2017 r.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DLACZEGO WARTO?

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50% uczestników ITM. Spotkanie z ponad 17 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością, dla wystawców, jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, posłuchaj co o targach ITM Polska mówią wystawcy, którzy mieli przyjemność zaprezentować swoją ofertę w 2016 roku.

 

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi