twitter
linkedin

NA TARGI ZAPRASZAJĄ:

    
 Aktualności
19.09.2018
W dniach 23-27 września br. w Krakowie odbędzie się 73. Światowy Kongres Odlewnictwa, będący najważniejszym wydarzeniem światowej branży odlewniczej.

[ więcej ]


19.09.2018
Szanse oraz zagrożenia, jakie dotyczą robotyki i nowych technologii w otaczającym nas świecie - o tym dyskutowano podczas wczorajszej konferencji ROBOTECH Robotic Technology Conference we Wrocławiu. W wydarzeniu wzięło udział 160 uczestników - przedstawicieli firm z branży innowacji oraz uczelni wyższych. Oczywiście wśród partnerów konferencji nie mogło zabraknąć także targów ITM Polska!

[ więcej ]


23.07.2018
Usługi produkcji 3D idealnie wpisują się w ideę Przemysłu 4.0 - o technologicznym potencjalne opowiada Przemysław Lenczowski - Materialise.

[ więcej ]


19.07.2018
…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Jako targi ITM ponownie objęliśmy patronat nad wydarzeniem.

[ więcej ]


12.07.2018
Produkty firmy KIMLA idealnie wpisują się w założenia IDEI 4.0. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi i obejrzenia materiału filmowego z udziałem Pana Przemysława KIMLA.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny 2019 r.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w czerwcu 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DLACZEGO WARTO?

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50% uczestników ITM. Spotkanie z blisko 18 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością, dla wystawców, jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 5-8 czerwca 2018 r. w Poznaniu.

[ Wstecz ]


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact