twitter
linkedin
bilety

Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
24.05.2017
Zasięg i skuteczność ITM w porównaniu z całym polskim sektorem targowym powoduje, że to właśnie poznańskie spotkania branży przemysłowej są dla firmy Yamazaki Mazak najważniejszym wydarzeniem w roku.

[ więcej ]


24.05.2017
Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w dniu 8 czerwca 2018 podczas targów ITM Polska.

[ więcej ]


23.05.2017
Na te pytania podczas targów ITM Polska odpowie doświadczony zespół wdrożeniowców z firmy 4 Results. Podczas kilkugodzinnego spotkania, które będzie miało miejsce w dniu 08.06.2017 roku, na scenie w Alei Lipowej, zaprezentuje nowe metody usprawnień oraz zainspiruje Państwa efektami wdrożeń z polskich przedsiębiorstw.

[ więcej ]


22.05.2017
Firma Bystronic dostawca systemów maszyn do obróbki blachy oraz związanych z tym usług będzie gościem targów ITM Polska.

[ więcej ]


19.05.2017
Na tegorocznych targach firma skupi się na prezentacji najnowszych maszyn wyposażonych w automatykę – Laser Genius Compact Server i Punch Genius Compact Express z systemami załadunku i rozładunku, a także prasę krawędziową eP 1030 z automatyczną korektą kąta zagięcia.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny: 6-9 czerwca 2017 r.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DLACZEGO WARTO?

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50% uczestników ITM. Spotkanie z ponad 17 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością, dla wystawców, jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, posłuchaj co o targach ITM Polska mówią wystawcy, którzy mieli przyjemność zaprezentować swoją ofertę w 2016 roku.

 

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi