twitter
linkedin

Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
24.02.2017
Wszystkich wystawców targów ITM Polska 2017 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


23.02.2017
Lider targów technologii przemysłowych - ITM Polska, jest wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne. Takim właśnie, istotnym z perspektywy branży wydarzeniem, jest konferencja poświęcona Internetowi Rzeczy, Big Data, bezpieczeństwu sieci i komputerów przemysłowych, organizowana przez wydawnictwo Control Engineering.

[ więcej ]


22.02.2017
ITM Polska to jedyne o charakterze wystawienniczym miejsce, w którym biznes łączy się z nauką, granice państw tracą na znaczeniu, a Przemysł 4.0 to rzeczywistość.

[ więcej ]


15.02.2017
Firma KUKA ponownie zagości na targach ITM Polska, by zaprezentować najnowsze technologiczne rozwiązania z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. Tym bardziej nam miło, że nasz wystawca został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem, jakim niewątpliwie są Gazele Biznesu.

[ więcej ]


13.02.2017
Targi ITM Polska 2017 i Salon Welding wzbogaciły się o kolejnego wystawcę o globalnym zasięgu. MESSER EUTECTIC CASTOLIN Sp. z o.o. to światowy lider w dostarczaniu rozwiązań do wykonywania napraw, konserwacji i ochrony przed zjawiskami zużycia.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny: 6-9 czerwca 2017 r.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DLACZEGO WARTO?

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50% uczestników ITM. Spotkanie z ponad 17 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością, dla wystawców, jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, posłuchaj co o targach ITM Polska mówią wystawcy, którzy mieli przyjemność zaprezentować swoją ofertę w 2016 roku.

 

[ Wstecz ]


Zobacz również
Usługi