ZOSTAŃ PARTNEREM DEDYKOWANEJ ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA
Nowością tegorocznej edycji targów ITM Polska/ MODERNLOG/ 3D Solutions/ Focast 2018 jest dedykowana ścieżka zwiedzania po firmach zajmującymi się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadają urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Do wyboru mają Państwo DWIE TEMATYCZNE ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA:

1. Na drodze do Przemysłu 4.0.
2. Druku 3D w przemyśle

Formularz aktywny do: 2018-06-04 23:59:00
NIECH TWOJE INNOWACYJNE PRODUKTY BĘDĄ WIDOCZNE NA TARGACH

Innowacyjne produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z dodatkowej możliwości promocji. Informacje o zgłoszonych przez wystawców produktach odpowiadających wskazanym ścieżkom znajdą się w materiałach dla zwiedzających oraz stronie internetowej targów. Ponadto stoiska wystawców prezentujących nowości będą specjalnie oznaczone. Ważnym aspektem tej inicjatywy będą wykwalifikowani przewodnicy, którzy poprowadzą gości targowych (którzy wcześniej zgłoszą swój udział i zapoznają się z listą produktów) zaplanowaną ścieżką zwiedzania prosto do Państwa stoisk, których oferta produktowa zgodna jest z tematyką wskazanych ścieżek.

Prosimy o przesłanie opisu Państwa produktów (maksymalnie 5 produktów/usług, każdy na osobnym formularzu) nie dłuższego niż 1200 znaków ze spacjami) w języku polskim i angielskim. MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Aby dokonać zgłoszenia innowacyjnych rozwiązań, prosimy wypełnić poniższy formularz:

ZGLOSZENIE PRODUKTÓW/USŁUG PREZENTOWANYCH PODCZAS TARGÓW

PODAJ ŚCIEŻKĘ ZWIEDZANIA*

Nazwa firmy*

Adres firmy*

Kraj*

Osoba kontaktowa*

E-mail*

tel.*

Stanowisko*

Nazwa nowego produktu lub technologii w języku polskim i angielskim

Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku polskim

Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku angielskim

Przepisz kod z obrazka*

CAPTCHA
Odśwież obrazek

Dołącz plik:

Wybierz plik
Dołączone pliki:

*Pole wymagane

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact