Aktualności
26.06.2017
Podsumowań ciąg dalszy.Targi ITM Polska wraz z targami 3DSolutions, Modernlog i Subcontracting tworzą największe i najważniejsze wydarzenie dedykowane branży przemysłowej. Przygotowany raport graficzny zawierający konkretne dane liczbowe, w bardzo jasny i wyraźny sposób potwierdza powyższe stwierdzenie.

[ więcej ]


22.06.2017
Targi ITM Polska w Poznaniu od lat łączą ze sobą to co najlepszego do zaoferowania mają przemysł, biznes i nauka. Ta współpraca przynosi wymierne efekty. Przychody wystawców z ITM i rentowność ich biznesów regularnie rosną, niezależnie od koniunktury.

[ więcej ]


21.06.2017
W drodze do Przemysłu 4.0 na Targach ITM Polska 2017 - przedsięwzięcie Industry 4.0 w realizacji SIEMENS-KUKA nagrodzone Złotym Medalem MTP

[ więcej ]


19.06.2017
"To miejsce, które przyciąga światowych przedstawicieli branży przemysłowej z najnowocześniejszymi produktami. Są to największe targi w tej części Europy i to główny powód, dla którego się wystawiamy i będziemy tu w kolejnych latach. Marcin Ejma, Power-Tech."

[ więcej ]


14.06.2017
Polski przemysł ma się bardzo dobrze! Liczby nie kłamią! Targi Innowacje – Technologie – Maszyny, to gigantyczna impreza dedykowana branży przemysłowej, która ponownie przyciągnęła rzesze profesjonalnych zwiedzających oraz tuzy polskiego i światowego przemysłu.

[ więcej ]


13.06.2017
Odlewnictwo będące jedną z prężniej rozwijających się gałęzi przemysłu ma się bardzo dobrze. Rozwija się i produkuje coraz bardziej innowacyjne odlewy i korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, które ochoczo prezentuje na targach ITM Polska, na których jest obecne nieprzerwanie od 10 lat.

[ więcej ]


13.06.2017
Tadeusz Eckert, Prezes Zarządu Eckert AS Sp. z o.o. opowiada na antenie TVP Info o kondycji polskiego przemysłu, o szansach rozwoju i polskiej myśli technologicznej.

[ więcej ]


09.06.2017
Liczby mówią same za siebie: blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania implementowane na grunt przemysłu oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.

[ więcej ]