Aktualności
19.07.2018
…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Jako targi ITM ponownie objęliśmy patronat nad wydarzeniem.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


28.06.2018
Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo Portalu Przemysłowego Staleo.pl z targów ITM Polska 2018.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


08.06.2018
Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne.

[ więcej ]


08.06.2018
Dziś, w piątek 8.06 teren bloku targów ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions oraz Focast odwiedził p. Minister Tadeusz Kościński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

[ więcej ]


07.06.2018
Interesuje Cię druk 3D? Poszukujesz rozwiązań z zakresu Przemysł 4.0? Weź udział w tematycznej ścieżce zwiedzania i obejrzyj wybrane produkty z przewodnikiem - poszerzysz swoją wiedzę i poznasz najnowsze rozwiązania.

[ więcej ]


07.06.2018
Przed nami jeszcze dwa dni targów, w ramach których zachęcamy do zwiedzania ekspozycji Subcontracting w Pawilonie 7 oraz do czynnego udziału w przygotowanych wydarzeniach: konferencji ministerialnej oraz spotkaniach kooperacyjnych B2B.

[ więcej ]


Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact