KUKA „Gazelą Biznesu” 2016

Firma KUKA ponownie zagości na targach ITM Polska, by zaprezentować najnowsze technologiczne rozwiązania z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. Tym bardziej nam miło, że nasz wystawca został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem, jakim niewątpliwie są Gazele Biznesu.

W Katowicach po raz kolejny spotkali się laureaci prestiżowej nagrody Gazele Biznesu. Wyróżnienie co roku otrzymują najprężniej rozwijające się firmy z wielu sektorów przemysłu. W zestawieniu nie mogło zabraknąć firmy KUKA – światowego pioniera w dziedzinie robotyki przemysłowej, wystawcy targów ITM Polska.

Tytuł „Gazeli Biznesu” został złożony na ręce Dyrektora KUKA Polska, Pana Tomasza Nowaka. Firma przyznaje, że jest to istotne wyróżnienie, świadczące o niesłabnącej pozycji lidera w branży robotyki i automatyki przemysłowej. Nagroda będąca efektem pracy całego zespołu firmy, motywuje do dalszego rozwoju i realizowania założonych celów.

screenshot_1.jpg

Ranking „Gazele Biznesu” to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w naszym kraju. Ze względu na długą historię oraz jasne kryteria zestawienie zapewnia uznanie wśród konsumentów i przedsiębiorstw, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o dobrej kondycji i uczciwości wyróżnionych firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Źródło: www.kuka-robotics.com

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact