WYDARZENIA towarzyszące

Nieodzowną częścią ITM Polska są wydarzenia towarzyszące, które przyjmując formę konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów edukują uczestników targów.

Prezentowane podczas nich tematy i sposób realizacji, to wypadkowa tendencji, jakie obecnie panują na rynku, ale przede wszystkim potrzeb, żądnych wiedzy klientów. Wydarzenia towarzyszące stanowią także doskonały sposób na promocję targów i poszczególnych salonów, pozwalają na budowanie pozycji eksperta, ale także dają niepowtarzalną okazja do spotkań i budowania relacji z klientami.

W tym roku kontynuujemy dobrą praktykę edukowania uczestników ITM Polska i współpracę z organizacjami oraz redakcjami branżowymi, które od lat współtworzą z nami merytoryczną oprawę targów.

 

stowarzyszenie-stal-nierdzewna1.jpg

Dzień Stali Nierdzewnej

Organizator: Stowarzyszenie Stal Nierdzewna
Termin: 8 czerwca 2017 r.
Opis:
Spotkanie przedstawicieli największych przedsiębiorstw z branży działających na polskim oraz europejskim rynku. Udział w spotkaniu będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, wysłuchania interesujących, merytorycznych wystąpień, wzięcia udziału w dyskusji na temat aktualnych problemów branży oraz zapoznania się z ofertą czołowych graczy na rynku

Więcej: www.itm-polska.pl


not_beznazwy.png

XIV Forum Inżynierskie
Reindustrializacja – wyzwaniem dla polskich inżynierów i przedsiębiorców

Organizator: Naczelna Organizacja Techniczna – Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.
Termin: 6 czerwca 2017 r.
Opis:
Reindustrializacja uznana została w Unii Europejskiej za bardzo ważne zadanie dla wszystkich krajów członkowskich. Również Polska powinna wspierać rozwój wybranych gałęzi przemysłu oraz efektywnie wykorzystywać posiadany przez niego potencjał, tak jak zakłada Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. W przemyśle powstaje najwięcej innowacji a w tej gałęzi gospodarki pracuje najwięcej polskich inżynierów i techników oraz najwięcej jest firm i przedsiębiorstwa.

Więcej: www.itm-polska.pl


mm_magazyn_przemyslowy-logo.jpg

MM Speakers Corner

Organizator: MM Magazyn Przemysłowy
Termin: 7 czerwca 2017 r.
Opis:
Jakie są najnowsze trendy w automatyce przemysłowej? W jaki sposób możemy komunikować się z maszynami? Jak zoptymalizować produkcję? Czy wdrażanie energooszczędnych technologii to tylko konieczność związana z coraz ostrzejszymi normami środowiskowymi, czy może czysty zysk dla przedsiębiorstwa? Jaka będzie rola człowieka w nowoczesnej fabryce? Między innymi na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas tego wydarzenia.

Więcej: www.itm-polska.pl


lakiernictwo_logo.jpg

Poligon Umiejętności

Organizator: Lakiernictwo Przemysłowe
Termin: 6-9 czerwca 2017 r.
Opis:
Prawie jak w lakierni, czyli Poligon Umiejętności z czasopismem Lakiernictwo Przemysłowe to przeprowadzane na żywo codzienne pokazy różnych systemów lakierniczych, a także możliwość rozmowy z konkretnym dostawcą o prezentowanych urządzeniach.

 

logo_instytut_obrobki_plastycznej.jpg

Innowacje w zastosowaniach przemysłowych

Organizator: Instytut Obróbki Plastycznej w Poznaniu
Termin:
07.06.2017 r. (godz. 9.30–14.00), Pawilon 15, sala 1 A

Opis:
To tytuł seminarium organizowanego przez Instytut Obróbki Plastycznej z Poznania, które odbędzie w dniu 7 czerwca w ramach ITM Polska.

Zajmujący się na co dzień opracowywaniem, badaniem i wdrażaniem technologii, maszyn, urządzeń i narzędzi do pozahutniczej obróbki plastycznej, podczas targów dostarczy Państwu kompleksowej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu obróbki plastycznej metali.

Więcej: www.itm-polska.pl

logo-20ns_new.jpg
Konferencja "Aluminium"

Organizator:
Nowa Stal
Termin: 6
czerwca 2017 r.

Opis:
Trzecia edycja konferencji „Aluminium” organizowanej przez czasopismo Nowa Stal, poświęcona polskiej branży aluminium będzie okazją do prezentacji kondycji jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rodzimego przemysłu.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact