twitter
linkedin

NA TARGI ZAPRASZAJĄ:

    
 Aktualności
10.12.2018
Podczas nadchodzącej edycji nad sprawami organizacyjnymi Wystawców czuwać będzie pięciu doświadczonych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do Poznania na targi ITM Polska 2019!

[ więcej ]


04.12.2018
W piątek 14. grudnia 2018 w Krakowie odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika, organizowany przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich. Międzynarodowe Targi Poznańskie są Platynowym Sponsorem wydarzenia.

[ więcej ]


29.11.2018
Edycja ITM Polska 2018 była rekordowa - na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 profesjonalnych zwiedzających z branży przemysłowej. Poznajcie liczbowe podsumowania i sprawdźcie, dlaczego warto uczestniczyć w edycji 2019.

[ więcej ]


20.11.2018
Niejeden wystawca marzy o szczególnym uhonorowaniu swoich najlepszych produktów. Szansą na dodanie im szczególnej rangi jest nagroda - Złoty Medal MTP. Jak go zdobyć?

[ więcej ]


25.10.2018
Już dziś, w czwartek 25 października 2018 r. w godz. 9.15 - 20.00 w Sali Zielonej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się IV Wielkopolskie Sympozjum Spawalnicze „Innowacje w spawalnictwie” przygotowane przez Poznański Oddział Sekcji Spawalniczej SIMP i Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny 2019 r.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami kolejnej edycji targów ITM Polska, które odbędą się w czerwcu 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DLACZEGO WARTO?

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Targi będące jednym z wielu elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa są doskonałym narzędziem do kreowania wizerunku firmy, prezentacji oferty produktowej i nawiązywania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w ITM Polska wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Co? Możliwość prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, które stanowi blisko 50% uczestników ITM. Spotkanie z blisko 18 tysiącami profesjonalistów, wśród których spotkać można przedstawicieli kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów, dla których oferta ITM jest niczym bombonierka pełna innowacyjnych inspiracji. Dodatkową wartością, dla wystawców, jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM, ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle. Kiedy? 5-8 czerwca 2018 r. w Poznaniu.

[ Wstecz ]


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact