Ścieżki zwiedzania

Zwiedzaj targi z przewodnikiem na tematycznych ścieżkach

Nowością tegorocznej edycji targów ITM Polska, MODERNLOG, 3D Solutions, FOCAST będą dedykowane ścieżki zwiedzania po firmach zajmujących się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadających urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Zwiedzanie z przewodnikiem zaplanowano na dwa dni: 7 i 8 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału – mailowo na adres: Malgorzata.Olbrychowskaat mtp.pl

DWIE TEMATYCZNE ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

7-8 czerwca

„Na drodze do Przemysłu 4.0.” 7.06, godz. 10.00,  8.06. godz. 13.00

„Druku 3D w przemyśle” 7.06, godz. 13.00, 8.06, godz. 10.00

Zbiórka na 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Ścieżki zwiedzania przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych zwiedzających (osób pracujących w branży).

3d.jpg

Założeniem „ścieżki” jest to, by zwiedzający pod pieczą wykwalifikowanych przewodników odwiedzili stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Do współpracy zaprosiliśmy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0 oraz tych związanych z branżą druku 3D, producentów i dystrybutorów drukarek i skanerów 3D, dostarczających technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.

Skąd ten pomysł? Odpowiada Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM Polska „Inteligentna fabryka, wirtualna rzeczywistość, Internet rzeczy - wszystkie te czynniki stały się już integralną częścią dzisiejszego przemysłu. Cyfryzacja i integracja procesów przemysłowych przeniosła się z wizji do rzeczywistości a czwarta rewolucja ruszyła pełną parą. Ta wycieczka przedstawi najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania rozwiązań dla "samodzielnie zaprogramowanych" produktów, a także dla zindywidualizowanej masowej produkcji i maszyn, które mogą komunikować się ze sobą za pomocą czujników”.

Natomiast Mateusz Nowakowski, odpowiadający za targi 3D Solutions podkreśla, że „Targi Skanu i Druku 3D to unikalne przedsięwzięcie będące doskonałą okazją podjęcia współpracy biznesowej między dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii- firmami, które myślą o implementacji technologii przyrostowych w swoich przedsiębiorstwach. Trasa ta ma na celu zaprezentowanie produktów dopasowanych do klienta - wystawców całego bloku targów wykorzystujących oraz posiadających w swojej ofercie technologie przyrostowe”.

 

Informacje:

Małgorzata Olbrychowska
malgorzata.olbrychowskaat mtp.pl
tel. +48 61 869 29 82

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact