Konferencja prasowa: Prezentacja targów BI-MU w Mediolanie

Prezentacja targów BI-MU, Mediolan 9-13 października 2018 Środa 6 czerwca 2018 roku, godz. 11:30-12:30, Pawilon 10

W spotkaniu weźmie udział Riccardo Gaslini, Dyrektor targów BI-MU, który przedstawi liczby, nowości i program tej imprezy, która odbędzie się w dniach 9-13 października 2018 w fieramilano.

Informacje i zgłoszenia: ICE-Agencja Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej,  tel. +48 22 6280243 – email: varsavia@ice.it

 

31 BI-MU 2018 - CYFROWA EPOKA OBRABIAREK DO METALU – Prezentacja targów BI-MU, Mediolan 9-13 października 2018

Organizatorzy:

ICE - Agencja Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich

Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej

UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE Stowarzyszenie Włoskich Producentów Obrabiarek, Urządzeń i Automatyki

Termin: 6 czerwca 2018 godz.11:30- 13:30

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centrum Prasowe, Pawilon 10

Więcej: www.itm-polska.pl

Opis: Konferencja prasowa na temat nowej odsłony najważniejszych targów obrabiarek do metalu we Włoszech BI-MU 2018, które odbędą się w Mediolanie w dniach 9-13 października 2018 w fieramilano Rho. Podczas 31edycji  targów BI-MU 2018 wystawcy zaprezentują ofertę obrabiarek do obróbki skrawaniem, do obróbki plastycznej, roboty, technologie automatyzacji, produkcji cyfrowej (digital manufacturing), technologie pomocnicze i wspomagające.

BIMU są jedyną wystawą branżową we Włoszech o międzynarodowym zasięgu, która jako pierwsza otworzyła się na świat technologii cyfrowych - koncentruje się na Internecie Rzeczy (IoT), analizie dużych zbiorów danych (Big Data), bezpieczeństwie cybernetycznym, przetwarzaniu w chmurze (Cloud Computing), rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality), integratorach systemu, wytwarzaniu przyrostowym oraz kontroli wizyjnej i systemów (Vision e Control Systems).

Informacje i zgłoszenia uczestnictwa: Izabela Laskowska,analityk rynku tel.+48 22 6280243, varsavia@ice.it

 

Informacje o organizatorach:

ICE - Agencja Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich, Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej – Agenda Rządowa która ułatwia, wspiera i rozwija stosunki gospodarcze i handlowe Włoch z zagranicą, ze szczególnym uwględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw oraz działać na rzecz internacjonalizacji firm włoskich oraz marketingu włoskich towarów i usług na rynkach międzynarodowych.

logo_ita_cmyk_polacco-pdf.png

UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE – zrzeszenie włoskich producentów obrabiarek do metalu, robotów przemysłowych, automatyki oraz technologii pomocniczych i wspomagających

 

>> POBIERZ ZAPROSZENIE

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact