Premierowe emocje dla prawdziwych fanów innowacji!

Premiery zawsze budzą emocje czy to te kinowe czy technologiczne. Podczas zbliżających się targów ITM emocji z pewnością nie zabraknie. Klub Premier prezentuje innowacyjne produkty, które zostaną pokazane po raz pierwszy na targach.

Wszystkich fanów innowacji zapraszamy do odwiedzenia stoisk niżek wymienionych wystawców i zobaczenia, jak w praktyce działają prezentowane produkty. Odwiedzenie stoiska to także możliwość do spotkania i rozmowy z przedstawicielem firmy, który dodatkowo opowie o zaletach eksponowanych towarów.

Abplanalp Sp. z o.o.

Pawilon 3 / Stoisko 25

form_vd8p5wneo3.jpg

Pionowe centrum obróbcze z ruchomą kolumną ZVH45/L3000 STAR

Wysoce wydajna maszyna IBARMIA ZVH45L/3000 STAR z ruchomą kolumną i stałym stołem dedykowane są dla firm o wysokich wymaganiach obróbczych. Maszyna może być wykorzystywana na dwa różne sposoby, optymalizując zwrot inwestycji.

• Obróbka dużych elementów wzdłuż całego stołu (wyjątkowo duże długie elementy, przekraczające długość stołu mogą również być obrabiane z wykorzystaniem otwieranych okien po obu stronach urządzenia).

• NSM (Non-Stop Machining) „obróbka bez przerwy” poprzez wahadłowy system pracy przy wykonywania średnich i dużych elementów umożliwia wyeliminowanie przestojów spędzonych na załadunku/rozładunku detali.

Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna +/- 105 ᵒ, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach.

Dodatkowa (opcjonalnie) oś obrotowa w obszarze roboczym pozwala na obróbkę kompleksową detali wymagających obróbki 5 osiowej.

DEMERO

Pawilon 5A /Stoisko 74

1.jpg

Kartezjański Robot Demero

Premiera wielofunkcyjnego trzy osiowego robota kartezjańskiego ze sterowaniem CNC firmy DEMERO.

 

GF Machining Solutions Sp. z o.o.

Pawilon 3A / Stoisko 9

gfmikron-mill-p-800-u.png

Centrum obróbkowe Mikron MILL P 800 U z systemem antykolizyjnym MSP (Machine & Spindle Protection) działającym we wszystkich osiach

Gudel Sp. z o.o.

Pawilon 3 / Stoisko 31

form_caqaeoxrgg.jpg

Nowe listwy zębate Güdel - klasa jakości Q9

Wersja podstawowa - listwa spełniająca wymagania aplikacji, gdzie siła posuwu odgrywa większą rolę niż precyzja. Portale i osie liniowe do robotów stosowane w aplikacjach przemysłowych, spawalniczych oraz transportu międzyoperacyjnego.

 

NEDERMAN POLSKA SP. Z O.O.

Pawilon 6 / Stoisko 37

form_35qj2q53bh.jpg

NEDERMAN FILTAC

Potrzebujesz solidnego rozwiązania do wysokowydajnej filtracji powietrza w swoich operacjach obróbki metali? Filtry mgły olejowej firmy Nederman Filtac rozwiązują Twoje problemy, zapewniając doskonałe wyniki nawet w najtrudniejszych warunkach ciągłej pracy. Nasze rozwiązania są w stanie poradzić sobie z wszystkim, od mgły olejowej do dymu olejowego i zaawansowanych procesów MQL. Łącząc najwyższą dostępną wydajność filtracji z długą żywotnością filtra, nasze rozwiązania pomagają utrzymać produkcję w ruchu, a pracownicy są bezpieczni.
Oferta produktów Nederman Filtac obejmuje:
• Filtry mgły olejowej (OMF)
• Filtry dymu (OSF)
• Filtry MQL olejowej mgły (MQL)

Pol-Sver Sp. z o.o.

Pawilon 5 / Stoisko 77

form_eigmnyznbq.jpg

Zaginarko-krawędziarka CIDAN typ FORMA Z z funkcją gięcia góra/dół

Zaginarko-krawędziarka FORMA Z jest nową maszyną do blach firmy CIDAN Machinery ze Szwecji.

Zaginarka FORMA Z firmy CIDAN umożliwia gięcie blachy w obu kierunkach do góry i do dołu bez konieczności obracania giętej blachy. Maszyna może zaginać blachę o grubości maksymalnej 3mm i długości 3m.

Zaginarka FORMA Z jest pierwszą która łączy w sobie własności tzw. „The Full 8”:

1. Kierunek gięcia do góry i do dołu

2. Segmentowe narzędzia w trzech belkach

3. Regulowana wysokość stołu

4. Chwytaki pneumatyczne do przesuwu blachy

5. Obrotowa belka z narzędziami o niesymetrycznym kącie

6. Dwa komplety narzędzi segmentowych z automatyczną zamianą

7. Dwie możliwości pozycjonowania materiału

8. Automatyczne mocowanie narzędzi

 

PENTA TRADING spol. s r.o.

Pawilon 3A / Stoisko 6

7.jpg

Elektrodrążarka wgłębna PENTA-CNC

 

Nowa drążarka wgłębna PENTA-CNC - wyrób czeski.

z automatycznie opuszczaną wanną i najnowszym generatorem P-MG1

osiągnęła poziom najlepszych maszyn na świecie

Kompaktowa konstrukcja ze stałym stołem, korpus wykonany betonu polimerowego, większa sztywność i dokładność

Wysoka niezawodność.

Wsparcie serwisowe i know-how

Najwyższa jakość powierzchni

Najniższe w swojej klasie koszty użytkowania

PETROFER Polska Sp.z o.o.

Pawilon 3A / Stoisko 37

form_ahkrd903ob.jpg

PETROFER EMULCUT 160

PETROFER EMULCUT 160 to innowacyjne chłodziwo obróbcze, nie zawierające boru ani formaldehydów. Zostało opracowane specjalnie dla stawiających wysokie wymagania operacji wykonywania w stali szlachetnej. Dzięki bardzo starannie dobranemu składowi EMULCUT 160 nadaje się jednak także doskonale do najcięższych operacji w stali, żeliwie, aluminium i tytanie.

Szybki przegląd zalet produktu:

 

  • doskonałe właściwości smarne
  • nie zawiera boru ani formaldehydów
  • emulsja o stabilnej wartości pH
  • podwyższona ochrona antykorozyjna
  • duża żywotność emulsji

 

EMULCUT 160 nie zawiera substancji o działaniu nitrującym, takich jak azotyny i azotany, oraz odpowiada tym samym wymogom zawartym w TRGS 611. Ponadto EMULCUT 160 zawiera inhibitory, które mogą powstrzymać tworzenie nitrozoamin.

REDO Systemy przemysłowe

Pawilon 5A / Stoisko 72

zdjeciaff.png Technologia usztywnienia termolaminacyjnego pozwala na zwiększenie trwałości oraz sztywność materiałów ściernych, dla jeszcze bardziej wymagających aplikacji szlifowania. Termolaminacja poprawia właściwości szlifierskie oraz zmniejsza podatność na uszkodzenia mechaniczne.

RIM TEQ Radosław Majchrzak

Pawilon 6 / Stoisko 45

5.jpg

Mikrozgrzewarki punktowe firmy Sunstone Engineering

RIM TEQ oferuje profesjonalne mikrozgrzewarki punktowe firmy Sunstone Engineering. Zgrzewarki produkowane przez Sunstone to zaawansowane technicznie urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Autorska technologia pozwala dostosować zgrzewarkę do wymagań użytkownika i stosowanych przez niego metod, umożliwiając pełną kontrolę nad procesem zgrzewania.

Seron Kołodziejczyk sp. j.

Pawilon 6 / Stoisko 31

form_qrcxlefw84.jpg

FiberCut Seron

Krótka informacja o Premierze produkcie lub technologii w języku polskim: Seria laserów FiberCut firmy Seron to zaawansowane technologicznie maszyny ze źródłem lasera typu Fiber o wysokiej mocy. Służą do szybkiego, wysokojakościowego wycinania elementów z różnego rodzaju blach z dużą dokładnością i pełną powtarzalnością.

 

Seron Kołodziejczyk sp. j.

Pawilon 6 / Stoisko 31

5_osiowy.jpg

5-osiowe Centrum Obróbcze Seron

5-osiowe Centra Obróbcze Seron prezentują innowacyjną generację maszyn frezarskich. Te wysokowydajne maszyny frezujące przeznaczone są do obróbki brył przestrzennych. Solidna, polska linia maszyn daje gwarancję wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

 

TENTE Sp. z o.o.

Pawilon 5A / Stoisko 24

4.jpg

Ochraniacz Stóp TENTE

 

W sektorze przemysłowym szczególny nacisk kładzie się na bezpieczeństwo pracy. Chcąc zapobiegać przypadkowemu najcheniu urządzenia transportowego na stopę pracownika, stworzyliśmy Ochraniacz Stóp TENTE, montowany bezpośrednio do koła. To nowoczesne rozwiązanie zapewnia najwyższy poziom ochrony, nienależenie od rodzaju powierzchni, na której będzie stosowany. Właściwości materiału zapewniają doskonałe połączenie elastyczności i stabilności. Zaokrąglony kształt całkowicie chroni stopy przed urazami zapobiegając ich kontaktowi z metalowymi płytami. Ochraniacz można doskonale dopasować do różnych kół samonastawnych TENTE.

Trumpf Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.

Pawilon 5 / Stoisko 74

2.jpg

Wycinarka laserowa 3D TruLaser Tube 7000 fiber do obróbki rur i profili – wydaniu XXL

 

Maszyna wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością i daje możliwość obróbki długich detali, o dużej średnicy. Technologia RapidCut w maszynie umożliwia superszybką obróbkę rur i profili oraz ich powtarzalną produkcję.

 

 

YASKAWA Polska Sp. z o.o.

Pawilon 5 / Stoisko 83

6.jpg

AirGrip®

Air Grip to nazwa naszego opatentowanego narzędzia do wyjątkowo szybkiego i bezpiecznego przenoszenia butelek z tworzywa sztucznego i szkła. Całe rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o jak najlepszej funkcjonalności i minimalnej konserwacji, ponieważ butelki pozostają bezpiecznie w swoich uchwytach nawet przy dużej prędkości. Uchwyt pneumatyczny jest również wyposażony w sprytny \"uchwyt bezpieczeństwa\", który uniemożliwia przypadkowe upuszczenie chwytaka. 

Zalety systemu AirGrip®: szyjki butelek trzymane bezpiecznie z dużą prędkością, stabilne i wytrzymałe głowice chwytające, minimalne potrzeby w zakresie konserwacji, długa żywotność przy minimalnym zużyciu, łatwy do czyszczenia, lekki, zapobiega zakleszczaniu się kapsli.

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact