RODO w praktycznym ujęciu

O nowych zasadach ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie będziemy rozmawiać 7 czerwca o godz. 11.00. Zapraszamy do Alei Lipowej.

Rozporządzenie (RODO) znacznie zmienia podejście do ochrony danych osobowych. Przetwarzanie danych takich jak monitoring, dane biometryczne czy identyfikacyjne będą podlegały nowym zasadom, a przetwarzanie danych osobowych pracowników czy też klientów będzie podlegało nowym standardom zabezpieczeń. Warto dowiedzieć się czego można się spodziewać po 25 maja. Praktyczne przedstawienie zagadnienia pozwoli na ocenę, jakie czynności powinny zostać podjęte w organizacji w celu skutecznej realizacji nowych obowiązków.

Firma summ-it istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty firmy jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, a od 2015 roku partnerem Oracle.

Wiedzę naszych konsultantów potwierdzają certyfikaty kompetencji „Microsoft Certified IT Professional” i „Microsoft Certified Trainer”, a także „Oracle Certified Professional”.

Usługi realizujemy w oparciu o najlepsze praktyki zarządzania usługami ITIL v3® oraz metodykę zarządzania projektami PMI®, PMBoK®. W obydwu przypadkach nasi pracownicy posiadają certyfikacje.

Od początku swojej działalności summ-it opiera swoje działania o metodyki projektowe oraz Lean. W konsekwencji wszelkie projekty wykonywane przez naszą firmę są zoptymalizowane i wysokiej jakości. Wiedzą i doświadczeniem z tego obszaru dzielimy się również z naszymi klientami.

 

BIO Prelegenta:

Justyna Chomicz ukończyła kierunek Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierunek Finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od kilku lat jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Wielokrotnie prowadziła szkolenia (w tym szkolenia RODO i Ochrony danych osobowych) oraz konferencje  dla przedsiębiorców. Ma bogate doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzania umów oraz dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych. Doradza ponadto klientom w procesach przetwarzania danych osobowych.

 

Wojciech Wencel (Managing Director w summ-it sp. z o.o.)

Doświadczony Service i Project Manager, zarządzający zmianą oraz implementujący innowacyjne rozwiązania z obszarze IT. W swojej karierze był odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań dla organizacji z sektorów produkcji, bankowości, retail oraz public. Zarządzał serwisem 9500 baz danych rozproszonych po całym świecie. Obecnie zarządza organizacją dostarczającą rozwiązania w obszarze zarządzania bazami danych dbając o bezpieczeństwo, a w tym o dane osobowe.

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact