Niezbędnik wystawcy

 

OFERTA UCZESTNICTWA W TARGACH

Wypełnij formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić najlepszą propozycję udziału Twojej firmy w targach!

>>> Formularz kontaktowy

 

STREFA WYSTAWCY

Z tego miejsca zostaną Państwo przekierowani do STREFY WYSTAWCY, strony, która umożliwi zgłoszenie udziału w targach. Wystarczy kliknąć w niniejszy link by stać się częścią targów branży przemysłowej. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią:

Natalia Zagoździńska
tel. +48/ 61 869 25 34
e-mail: natalia.zagozdzinskaat mtp.pl,która będzie dla Państwa drogowskazem, odkrywającym pełnię możliwości naszych targów.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW

strefa_wystawcy_exhibitor_zone.jpg

ZASADY UDZIAŁU W TARGACH

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami, które ułatwią Państwu udział w targach ITM Polska - Innowacje, Technologie, Maszyny.

Regulamin udziału w targach

Dokument określający wszelkie zasady i reguły obowiązujące uczestników imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otwórz PDF>

Warunki uczestnictwa

Określają warunki zgłoszenia wystawców oraz współwystawców, a także informację o opłacie rejestracyjnej, opłatach z tytułu użytkowania sieci energetycznej oraz utylizacji odpadów. Otwórz PDF>

Postanowienia szczegółowe

Zawierają informację o terminach, a także o dokumentach wstępu oraz inne szczegóły dotyczące udziału w targach. Otwórz PDF>

Informacja o montażu i demontażu

Montaż: 28.05-06.06.2019 r.

Demontaż: 07-11.06.2019 r.

Godziny otwarcia pawilonów i terenów targowych: 7.00 do 21.30.
Dnia 03.06.2019 r. pawilony czynne do 24:00.

Przepisy techniczne i przeciwpożarowe. Otwórz>

fotolia_106409138_subscription_monthly_m


BUDOWA STOISK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty w zakresie budowy stoisk przez targowy zespół IDEAEXPO.MTP. Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

>>> Zapoznaj się z ofertą, opiniami klientów oraz portfolio

idea.jpg

TARGOWE USŁUGI PROMOCYJNE

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

Wszystkie te usług mogą Państwo zamówić logując się do >>> STREFY WYSTAWCY

tup.jpg

USŁUGI TECHNICZNE
Wszystkie dodatkowe usługi jak np. podwieszanie linek, usługi elektryczne, sprzątanie, dostawa sprężonego powietrza, zamówisz online w STREFIE WYSTAWCY.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW (dla zgłoszonych wystawców)

>>> Dla potencjalnych zainteresowanych (dla niezgłoszonych)

slep_internetowy_grafika.jpg

RECEPCJA WYSTAWCÓW
Tuż przed rozpoczęciem targów karty wstępu i wjazdu, faktury itp. dostępne będą do odbioru bądź nabycia w Recepcji Wystawców, tuż przy bramie wjazdowj na tereny targowe

>>> Recepcja Wystawców

recepcja_wystawców

PLIKI DO POBRANIA

>>> STOPKA MAILOWA

 

itm2018_stopka.jpg
[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact